NIEUW ONTWERP | TAXI
TAXI | unisex | White
TAXI, een nieuw T-shirt voor iedereen die al eens 'taxi speelt' voor anderen. Zoals échte taxichauffeurs natuurlijk, maar bijvoorbeeld ook mama's en papa's voor hun kinderen, met de auto of met de fiets. De zachte fairwear T-shirts in biokatoen zijn er in wit textiel met Gents-blauwe opdruk.
Idee en design
Dirk Smets i.s.m. Clementine Hoens, een Gents onwerptalent met een passie voor typografie, afgestudeerd aan de Gentse LUCA School of Arts.
Kleuren en maten
Kleur opdruk: Gents-blauwe zeefdruk op wit T-shirt
Maten: zie maattabel bij de foto's vooraleer te bestellen. De maten waarop deze opdruk perfect past, zijn meteen online te bestellen.
Neem even contact op voor kleinere of grotere maten, dan overleggen we eerst met jou.
Productietijd blauwe TAXI-opdruk op witte T-shirt ca. 1 week, witte opdruk op blauwe T-shirt momenteel momenteel 3 weken.
Wassen en strijken
De opdruk behoudt het best zijn kwaliteit als je de sweater binnenstebuiten wast op maximaal 30°C. Niet in de droogkast stoppen. Strijken aan de achterkant van de bedrukte zijde.